شماره تلفن:  09122790464

روش‌های جوانسازی و جلوگیری از پیر شدن پوست صورت، همیشه و از گذشته یکی از دغدغه‌های بشر بوده، چون در برابر بقیه اعضای بدن، صورت اولین قسمتی است که به چشمان همه می‌خورد و نقش بسیار زیادی در زیبایی دارد. روش‌های پاکسازی و جوانسازی پوست، از گذشته و از زمان رومیان باستان هم وجود داشت؛ یعنی زمانی که کلئوپاترا با استفاده اسیدهای زیبایی و شیر حمام، اقدام به جوانسازی پوست صورت خودش می‌کرد. امروزه روش‌های زیاد و بسیار پیشرفته‌تری وجود دارد که شما می‌توانید با استفاده از آنها، اقدام به جوانسازی پوست صورت خودتان کنید. قاعدتا قبل از انجام هر کاری، مردم سعی می‌کنند تا از قبل یکسری اطلاعاتی درباره آن به دست بیاورند که بحث قیمت هم یکی از همین موارد است. در ادامه این پست قصد داریم تا ببینیم قیمت پاکسازی پوست بانوان چقدر است؟ اگر شما هم به دنبال جواب این سوال هستید، این پست را تا آخر مطالعه کنید.

قیمت پاکسازی پوست در روش کلینیکی

هزینه پاکسازی پوست در روش کلینیکی نسبت به روش‌های دیگر به مانند خانگی، بیشتر و گرانتر است که البته معقول به نظر می‌رسد. در هر کلینیک زیبایی، یک پزشک متخصص پوست حضور دارد و بعد از بررسی نوع و مشکلی پوستی شما، بهترین دستگاه را برای پاکسازی پوست شما انتخاب می‌کند.

در روش کلینیکی، معمولا از دستگاه برای پاکسازی پوست استفاده می‌شود که هر دستگاه هم کارایی خاص خودش را دارد. در بین دستگاه‌های موجود، روش میکرودرم دارای قیمت بیشتری نسبت به بقیه دستگاه‌هاست که می‌تواند به خاطر تخصصی باشد که برای استفاده از روش میکرودرم نیاز است.

قیمت پاکسازی پوست در آرایشگاه

آرایشگاه هم به مانند کلینیک‌های زیبایی دارای یکسری دستگاه‌ها و روش‌هایی هستند که می‌توانند برای زیبایی پوست اقدام کنند. البته دستگاه‌های آرایشگاه‌ها به اندازه کلینیک‌های زیبایی پیشرفته نیست و اکثر آنها از روش‌های ابتدایی استفاده می‌کنند. اکثر این آرایشگاه سعی می‌کنند در مراحل پاکسازی پوست از کرم و انواع روش‌های لایه برداری استفاده کنند. با استناد به دلایل بالا می‌توانیم بفهمیم که هزینه پاکسازی پوست در آرایشگاه نسبت به روش کلینیکی ارزانتر است.

البته اگر قصد پاکسازی یا جوانسازی پوست خودتان را دارید، بهتر است که به هیچ وجه عملیات پاکسازی پوست خودتان را در آرایشگاه‌ها انجام ندهید و حتما به نزد یک پزشک متخصص بروید. اکثر این آرایشگاه‌ها دارای مدرک و تجربه لازم در این زمینه نیستند و این در صورتی است که در کلینیک زیبایی، یک دکتر متخصص وجود دارد که تجربه و مدارک لازم در این زمینه را داراست.

قیمت پاکسازی پوست در خانه

یکی از نگرانی‌های مردم در پاکسازی پوست، هزینه‌های زیادی آن است که احتمالا در تبلیغات مختلف متوجه این موضوع شدند؛ اگر شما به دنبال یک راه کم هزینه هستید، می‌توانید به سراغ روش‌های خانگی بروید. البته روش‌های خانگی هم باید با تجویز پزشک انجام شود و در غیراینصورت ممکن است که به اندازه روش آرایشگری، خطرناک واقع شوند. پزشک متخصص با بررسی نوع پوست و مشکل شما می‌تواند بهترین کرم، ماسک و پاک کننده را به شما پیشنهاد دهد. اگر از دارو اشتباهی استفاده کنید، ممکن است که تاثیرات بدی بر روی پوست شما بگذارد. مواردی که در این روش استفاده می‌شود هزینه زیادی برای شما در بر ندارد. در این روش شما فقط نیاز است که تغذیه خودتان را مناسب کنید و صورت خودتان را با روش‌های مختلف و مورد نیاز، تمیز نگه دارید. شاید پر هزینه‌ترین خرجی که باید برای پاکسازی پوست در خانه انجام دهید مربوط خرید کرمهای مخصوص، پاک کننده پوست و ماسک صورت باشد.

چه عواملی میتواند بر روی هزینه پاکسازی پوست تاثیر بگذراد؟

تا اینجا فهمیدیم که هزینه پاکسازی پوست در کلینیک نسبت به آرایشگاه بیشتر است؛ ولی این فقط یک تعریف کلی بود؛ قیمت دقیق عملیات پاکسازی پوست شما به دلایل و عوامل زیادی بستگی دارد. در بین تمامی دستگاه های موجود، دستگاه میکرودرم به خاطر اینکه نیازمند تخصص و مهارت های مخصوص به خودش است، میتواند قیمت بیشتری داشته باشد. روش آرایشگاه هم نسبت به روش کلینیک دارای هزینه کمتری است که البته به این دلیل است که از روش و دستگاه های پیچیده ای استفاده نمیکنند. روش های مختلف به مانند نوع پوست، مشکل پوست، دستگاه مورد نیاز، روش استفاده و … میتواند تاثیر مستقیمی بر روی قیمت پاکسازی پوست شما بگذارد.

بیشتر بخوانید: 7 راهی که باعث می شود یک زن جوانتر به نظر برسد

قیمت پاکسازی پوست در آرایشگاه

دیدگاه ها

مایا اسکین کر ، ارائه دهنده خدمات تخصصی مراقبت پوست، آموزش پاکسازی و فیشیال با مدرک فنی حرفه ای و سرتیفیکیت

آدرس: تهران ضلع جنوبی میدان هروی- کنار پارک ( بین ملل و سپه) پلاک 174، طبقه 4 – واحد 10