شماره تلفن:  09122790464

برای رسیدن به بهترین نوع پوست چه چیزی لازم است؟

(  دانش.  انضباط.  و تمایل به رفتن به راه خودت)

 به عبارت دیگر، فقط به این دلیل که همه دوستان شما ماسک های ورقه ای فانتزی استفاده می کنند، به این معنی نیست که شما هم نیاز دارید.  برای نشان دادن راه‌های بسیاری که می‌توانید برای به دست آوردن رنگ رویاهایتان طی کنید، از ۱۵ زن درخشان که می‌شناسیم خواسته‌ایم آنچه را که برایشان مفید است به اشتراک بگذارند.  در حالی که شما نباید که سعی کنید از همه آنها تقلید کنید، اما ممکن است چند ایده انتخاب کنید که روال شما را بهبود بخشد.  (اگر هیچ چیز دیگری نباشد، به شما یادآوری می کند که مهم است قبل از رفتن به رختخواب آرایش خود را پاک کنید یا آب بنوشید!)

 مورد شماره 1:

 به دنبال راه حل سریع نباشید

 *من هر روز یک رژیم مراقبت از پوست 8 مرحله ای دارم که با اضافه کردن ماسک لایه بردار و خاک رس هفته ای دو بار به یک فرآیند 10 مرحله ای تبدیل می شود. اما اگر می خواهید فقط از یک محصول استفاده کنید، فکر می کنم باید یک محصول باشد و آن هم رتینول. همچنین میکرودرم ابریژن های منظم و لایه برداری ارگانیک صورت انجام می دهم، روزی 3 لیتر آب می نوشم و هر شب 8 تا 9 ساعت میخوابم. اگر شما هم مانند من روی مراقبت از پوست خود سرمایه گذاری می کنید ، باید خیلی منظم باشید.

 مورد شماره2:

 هیدراته، هیدراته، هیدراته

 **آبرسانی و تغذیه تمیز راز من برای داشتن پوستی عالی است.  من در مورد رژیم مراقبت از پوستم مذهبی هستم و صبح و شب شستشو، رنگ و مرطوب کننده انجام می دهم.  با این حال، متوجه شده ام که بهترین کاری که می توانم برای پوستی درخشان و سالم انجام دهم این است که نه تنها مقدار زیادی آب و آب با لیمو بنوشم، بلکه مواد معدنی را نیز در رژیم غذایی خود بگنجانم تا در واقع آب را جذب کنم.  من این کار را با مصرف قطره‌های مواد معدنی یونی و یک قاشق غذاخوری آب نمک هیمالیا انجام می‌دهم.»

 مورد شماره3:

 *جوش ها را قبل از اینکه بد شوند عیب یابی کنید

 **همیشه می‌توانم احساس کنم که چیزی در حال از بین رفتن در پوستم است، اما اکنون روتینم را کاهش داده‌ام. اگر احساس کردم جوشی در حال ایجاد شدن است، مقداری  ژل کاهش دهنده جوش  میزنم.همچنین یک نوشیدنی می‌نوشم.  آب، دو بار در هفته لایه برداری میکنم و از ماسک های شکر استفاده میکنم. من اغلب از ماسک های ورقه ای استفاده می کردم اما متوجه شدم که آنها فقط منافذ من را می بندند.

 مورد شماره4:

 راه های طبیعی را امتحان کنید

 من سعی می کنم از تمام محصولات طبیعی که واقعا قوی و فعال هستند استفاده کنم.  هر روز صبح صورتم را با روغن ماساژ می‌دهم و از یک پارچه شستشوی داغ برای پاک کردن اضافی آن استفاده می‌کنم.  اگر تازه ورزش کرده‌ام ، از پاک‌کننده ژل درخت چای برای تمیز کردن عمیق‌تر استفاده می‌کنم.  من همچنین عاشق روغن مانند آرگان هستم.  همچنین ضدآفتاب استفاده میکنم.

مورد شماره5:

 روی پوست هیدراته سرمایه گذاری کنید

 **رعایت یک روال ثابت معجزه می کند.  برای من این به معنای لایه‌برداری هر روز، سرمایه‌گذاری روی یک مرطوب‌کننده خوب، هیدراته ماندن و حفظ یک رژیم غذایی سالم است.  آب آشامیدنی یکی از مواردی است که به راحتی فراموش می کنم، بنابراین همیشه یک بطری آب پر شده را در نزدیکی خود نگه می دارم.  این تفاوت زیادی در پوست من ایجاد می کند.»

 مورد شماره6:

 قیمت گزاف را با اثربخشی یکسان نکنید

 **من آموخته ام که پوست مجلل همیشه مربوط به محصولات لوکس نیست.  شستشوی صورت، روال مراقبت از پوست من را تقویت می کند.  برای سیاهی دور چشمم، از روغن ویتامین E  استفاده می کنم.  این مراسم صبح و شب من است.  و سپس می دانم که کجا باید کمی بیشتر خرج کنم.

 مورد شماره 7:

کوکتل های مراقبت از پوست خود رابسازید:

**من پوست خشکی دارم، بنابراین دوست دارم، مرطوب کننده ی روزانه ی خود راباکمی روغن نارگیلی کره ترکیب کنم، که به صورت من درخشندگی می دهد.  بعد از آن مقداری گلاب نیز استفاده خواهم کرد. این نه تنها آن را درخشان نگه می دارد، بلکه ظاهر خاصی از طراوت را حفظ می کند. من روزم را با یک دوش خوب، یک لیوان بزرگ آب و روغن ریکاوری شبانه روی صورتم به پایان می برم.  “

مورد شماره 7:

در شب زمانی را برای پوست خود بگذرانید

هر شب باید زمانی را برای روتین پوست اختصاص داد. استفاده از میسلار واتر برای تمیز کردن آرایش پوست، شوینده مناسب پوست، تونر و ابرسان مناسب.

مورد شماره8:

مراقب شکر تصفیه شده باشید

صادقانه بگویم، من واقعاً خوب غذا می‌خورم و شکر بخشی از رژیم غذایی من نیست .  تعجب خواهید کرد که چه کاری می تواند برای پوست پوست شماانجام دهد.

من هرگز با پوستم مشکل نداشتم تا زمانی که برای شغلم سفر کردم. بودن در آب و هوای مختلف و گذراندن زمان زیادی در هواپیما واقعاً تعادل طبیعی من را به هم ریخته است. من از ماسک مرطوب کننده در طول پرواز استفاده می کنم – دوست دارم درمان کنم.  وقتی پوستم می‌شکند، پوست موز را برمی‌دارم (هر چه رسیده‌تر، بهتر) و روی آن می‌گذارم.  لایه برداری حاوی آنتی اکسیدانی به نام لوتئین (عمدتا ویتامین A) است که می تواند به کاهش التهاب و مبارزه با آکنه کمک کند.

مورد شماره9:

لیزر درمانی را در نظر بگیرید

 یکی دیگر از رازهایی که باید از آن غافلگیر نشوم لیزر درمانی است.  هر پنج یا شش ماه یکبار برای لیزر درمانی می روم و با احساس یک نوجوان بیرون می روم.

مورد شماره10:

هر روز از ضد آفتاب استفاده کنید

من همیشه برای مشاوره نزد پدرم، یک متخصص پوست مشهور در سوئیس، می‌رفتم: مرطوب‌کننده آنتی‌اکسیدان با SPF بالا.  نه برنزه کردن و نه سیگار کشیدن.  و بیایید صادق باشیم، من همچنین کمی بوتاکس اینجا و آنجا دریافت می کنم.

«کاش می‌توانستم بگویم پوست من طبیعتاً بی عیب و نقص است، اما فوق‌العاده حساس است و حفظ تعادل آن بسیار سخت است.  اما لا مراقبت های روزانه راضی هستم.

چگونه در خانه یک رژیم مناسب برای مراقبت از پوست خود بسازیم؟

دیدگاه ها

مایا اسکین کر ، ارائه دهنده خدمات تخصصی مراقبت پوست، آموزش پاکسازی و فیشیال با مدرک فنی حرفه ای و سرتیفیکیت

آدرس: تهران ضلع جنوبی میدان هروی- کنار پارک ( بین ملل و سپه) پلاک 174، طبقه 4 – واحد 10