شماره تلفن:  09122790464

سطح پوست انسان از سلول های مرده تشکیل شده‌ است. وجود سلول های باعث می شود که پوست صورت درخشندگی و شادابی خود را از دست دهد. بنابراین از بین بردن سلول های مرده پوست باعث می شود تا پوست شفاف‌ تر و شاداب‌ تری داشته باشید. فیشیال روش درمانی عالی در سراسر دنیا است که برای مراقبت از پوست به کار گرفته می‌ شود. فیشیال شادابی و نشاط را به پوست صورت شما باز خواهد گرداند. فیشیال فواید زیادی برای پوست صورت دارد. در ادامه با ما همراه باشید تا با 9 فایده فیشیال پوست بر زیبایی آشنا شوید.

فایده اول: لایه برداری و پاکسازی پوست

پاکسازی پوست برای ما فواید زیادی دارد. یکی از روش های پاکسازی آن انجام فیشیال است. در این روش ابتدا باید نوع پوست تشخیص داده شود. سپس متناسب با آن تصمیم گرفته شود که چه روشی برای شما مناسب است. در پاک‌ سازی و لایه‌ برداری پوست با استفاده از بخار منافذ پوست باز شده و پاک‌سازی آن انجام خواهد شد. مراحل این بخش شامل پاک‌سازی، بخاردهی، لایه‌ برداری، استخراج، ماساژ صورت، ماسک صورت و کرم است. پاکسازی با استفاده از پنبه یا اسفنج های مخصوص صورت انجام می‌ شود. همچنین مشکلات پوستی مثل جوش‌ های زیر پوستی را مورد بررسی قرار می‌ دهد.

بخار دهی مرحله‌ ای برای آماده سازی پاک‌ سازی عمقی و لایه‌ برداری سطحی پوست شما است. بعد از بخاردهی نوبت به لایه‌ برداری پوست شما رسیده که با استفاده از دستگاه های مخصوص انجام می‌ شود. در مرحله استخراج پاک‌ سازی عمقی انجام شده و جوش های صورت تخلیه می‌ شوند. سپس بعد از پاک‌ سازی، ماساژ صورت با استفاده از روغن‌ ها و کرم‌ های مخصوصی انجام می‌ گیرد. ماساژ موجب خون‌ رسانی به پوست می شود. این مرحله چین‌ و چروک‌ های ناشی از افزایش سن را کاهش می دهد. در مرحله آخر از ماسک های صورت، آبرسان و تونر استفاده می‌ شود.

فایده دوم: جوان‌ سازی پوست و پیشگیری از پیری

امروزه در محیط اطراف ما آلودگی های زیادی وجود دارد. همین عامل باعث شده تا پوست ما شادابی و طراوت خود را از دست دهد. فیشیال پوست باعث می‌ شود که پوست سلول های جدیدی را به وجود آورد. همین امر موجب افزایش کلاژن سازی خواهد شد. درنتیجه انجام فیشیال پوست ظاهر زیباتر و باطراوت‌ تر به خود می‌ گیرد.

فایده سوم: کاهش استرس

ماساژ دادن به‌ خودی‌ خود باعث کاهش استرس می‌ شود. ماساژ موجب فعال شدن سیستم عصبی شده و درنتیجه آن اضطراب و استرس کاهش پیدا می‌ کند. بنابراین فرد حس بهتری پیدا خواهد کرد. ماساژ مانند نوعی ورزش برای صورت است. بنابراین باید به یک متخصص مراجعه کنید تا فیشیال صورت را برای شما به صورت تخصصی انجام دهد. با انجام این کار تاثیر فیشیال پوست بر زیبایی غیر قابل انکار است. فیشیالی که تخصصی انجام شده باشد، تاثیر بسزایی روی پوست صورت شما دارد. علاوه بر آن موجب می شود که بر سایر نقاط بدنتان هم تاثیر مثبت داشته باشد.

فایده چهارم: افزایش گردش خون در بدن

ماساژ دادن موجب می شود سلول های بدن، اکسیژن و مواد مغذی بیش تری دریافت کنند. به همین خاطر وقتی خون بیشتری جریان پیدا کند، پوست دارای سلول های سالم تر و مفیدتری است.

فایده پنجم: سم‌ زدایی پوست

روی پوست ضایعات و سموم زیادی انباشته شده‌ است. اگر پوست پاکسازی نشود، جوش های زیرپوستی زیادی ایجاد می شود. بنابراین پوست صورت همواره به فیشیال و پاکسازی نیاز دارد. به‌ همین خاطر انجام فیشیال به صورت پیوسته بسیار مفید است. استفاده از موادی مثل نمک دریا، روغن های گیاهی و موادی که دارای آنتی‌ اکسیدان هستند، در فیشیال به کار گرفته شده و سموم را از بین می‌ برند.

فایده ششم: درمان جوش و آکنه

یکی از بخش های مهم فیشیال صورت، از بین بردن و تخلیه جوش های آن است. فرد متخصص با استفاده از ابزاری که دارد، جوش های سرسیاه و سرسفید را از بین می برد. این جوش ها باعث بسته شدن منافذ پوست می شوند و پوست را تیره می‌ کنند. بنابراین تخلیه جوش های سرسیاه و سرسفید توسط متخصصین و با ابزار مناسب مفید است. متخصصین فیشیال برای درمان جوش از سالیسیلیک اسید استفاده می‌ کنند. لایه‌ برداری با این ماده باعث کاهش جوش و آکنه می‌ شوند.

فایده هفتم: سفت شدن پوست صورت

با افزایش سن، پوست صورت کلاژن کمتری تولید می کند. همین امر موجب شل شدن پوست صورت می‌ شود. فیشیال پوست باعث سفت شدن پوست صورت می‌ گردد. این کار با استفاده از انواع ماسک‌ها، روغن‌ها و لایه‌برداری های شیمیایی موجب افزایش تولید کلاژن صورت خواهد شد که سفت شدن پوست صورت نتیجه آن است.

فایده هشتم: رفع شدن تیرگی دور چشم

دور چشم نسبت به سایر قسمت های صورت، پوست نازک‌ تر و حساس‌ تری دارد. به همین خاطر باید مراقبت های جدی‌ تری برای آن انجام شود. گاهی اوقات دور چشم افراد تیرگی ایجاد می‌ شود که با مراجعه به متخصصان کرم‌ هایی را تهیه می کنند.

فایده نهم: درخشش و لطافت پوست صورت

فیشیال پوست صورت را آب‌رسانی می‌ کند و باعث باز شدن منافذ پوست می‌شود. همین امر باعث می‌ شود که پوست صورت روشن‌ تر شود. فیشیال پوست را فوق العاده نرم و درخشان می‌کند. بعد از انجام فیشیال درخشش و لطافت بسیاری روی پوست خود احساس خواهید کرد. انجام منظم و پیوسته فیشیال می تواند پیری پوست را به تعویق بیندازد و پوست را سفت کند. همچنین شل شدن پوست را برای مدت طولانی تری عقب خواهد انداخت. ماساژ پوست حین انجام فیشیال بسیار مؤثر است. انجام این کار موجب جوان تر ماندن و سفت تر شدن پوست می شود. تاثیر فیشیال پوست بر زیبایی نتایج طولانی‌ مدتی را برای شما به ارمغان می آورد. بعد از انجام این عمل چند روز بعد اثرات آن روی پوست شما ظاهر می شود. برای این‌ که پوستی شفاف و سالم داشته باشید، انجام این کار به طور پیوسته پیشنهاد می شود.

نتیجه گیری

همه افراد می‌ توانند بعد از 20 سالگی به بعد فیشیال پوست انجام دهند تا از همان سنین کم پوست شاداب و باطراوتی داشته باشند. این روش می‌ تواند از روند پیری پوست شما جلوگیری کند. همچنین جوش های پوستی و لک را به مرور زمان از بین می برد. پیشنهاد می کنیم که فیشیال صورت را به صورت پیوسته در هر ماه انجام دهید تا تاثیر فیشیال پوست بر زیبایی را ببینید. درصورتیکه نمی توانید هر ماه این کار را انجام دهید، می توانید حداقل 4 بار در سال برای فیشیال صورت اقدام کنید.

9 فایده فیشیال پوست بر زیبایی

دیدگاه ها

مایا اسکین کر ، ارائه دهنده خدمات تخصصی مراقبت پوست، آموزش پاکسازی و فیشیال با مدرک فنی حرفه ای و سرتیفیکیت

آدرس: تهران ضلع جنوبی میدان هروی- کنار پارک ( بین ملل و سپه) پلاک 174، طبقه 4 – واحد 10